Tūrisms

Dāvanas svētkiem

Plakāts

Tuvojoties gada nozīmīgākajiem svētkiem, aicinām iesaistīties iniciatīvā “Dāvanas svētkiem”, kuras mērķis ir iepriecināt tuviniekus un mīļos ar Mārupes novadā radītām dāvanām!

Aicinām atsaukties Mārupes novada dāvanu darinātājus!

Aicinām Mārupes novada mājražotājus, amatniekus, māksliniekus, autorus un citus vietējos ražotājus pieteikties iniciatīvai “Dāvanas svētkiem” un piedāvāt jūsu pašu radītas un veidotas lietas, mākslas priekšmetus vai citas veltes, ko ikviens interesents varētu iegādāties, lai iepriecinātu un pārsteigtu savus tuvos un mīļos ar īpašu dāvanu svētkos.

Jūsu atsūtītā informācija tiks publiskota pašvaldības mājaslapā un sociālajos tīklos ar īsu vēstījumu par svētkiem piedāvātajām precēm un stāstu par pašu meistaru vai uzņēmumu.

Iniciatīva turpināsies līdz 2021.gada nogalei.

Pieteikuma anketa pieejama Google platformā: ej.uz/veidlapa_dāvanassvētkiem

Par anketā sniegto informāciju un tās saturu ir atbildīgs iesniedzējs. Informācija var tikt rediģēta, pielāgojot piedāvājumu saturam. Piedāvājumu sadaļa tiks papildināta vienu reizi nedēļā.

 

Neskaidrību vai papildu jautājumos sazināties ar uzņēmējdarbības speciālisti Jolantu Kursišu: jolanta.kursisa@marupe.lv, 29330721.

Informācija sadaļā atjaunota 10.11.2021.