Sabiedrība

Savstarpējā atbalsta grupas

Mārupes novada Sociālā dienesta psihologi piedāvā pieteikties savstarpējā atbalsta grupām māmiņas ar maziem bērniem un vecākus, kuri audzina pusaudžus, bērnus ar īpašām vajadzībām un bērnus pirmsskolas un sākumskolas vecumā. Nodarbības ir bezmaksas.

 

Māmiņām ar maziem bērniem

Bērna kopšana, audzināšana, personības veidošana un vispusīga attīstīšana ir māmiņu svarīgākais uzdevums. Bet ne vienmēr viss izdodas kā gribētos. Kā to visu izdarīt un nepazaudēt sevi? Kā emocionāli un fiziski uzturēt sevi formā? Mūsu mērķis – laimīga māmiņa laimīgiem bērniem!

Grupu tikšanās plānotas reizi nedēļā Jaunmārupē, Sociālā dienesta telpās Mazcenu alejā 33/3.

 

Vecākiem, kuri audzina pusaudžus

Laiks, kad ģimenē ir pusaudzis, reizēm ir salīdzināms ar dabas stihiju – zemestrīci vai plūdiem. „ Neviens mani nesaprot”, „ pieaugušie ir muļķi” ir parastas frāzes pusaudžu leksikā. Kā būt blakus un atbalstīt, kā nospraust robežas, kā saglabāt pacietību un savu pašapziņu laikā, kad pusaudzis meklē sevi? Meklēsim atbildes kopā!

Grupu tikšanās plānotas reizi nedēļā, Jaunmārupē, Mazcenu alejā 33/3 Sociālā dienesta telpās

 

Pieteikšanās atbalsta grupām pa tālruņiem 26467993 un 67933735 vai personīgi Sociālajā dienestā un dienas centros. Ja būs interese, veidosim grupas arī Tīrainē, Skultē vai Mārupes centrā. ​​​​​​​

Informācija sadaļā atjaunota 30.08.2017.