Sludinājumi

Mārupes novada pašvaldības īpašumu pārvalde aicina darbā LABIEKĀRTOŠANAS STRĀDNIEKU

04.07.2019.
Darbs
dome

Mārupes novada Dome, reģistrācijas Nr.90000012827, Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167

Mārupes novada pašvaldības īpašumu pārvalde uz nenoteiktu laiku aicina darbā:

LABIEKĀRTOŠANAS STRĀDNIEKU

Galvenie darba pienākumi:

  • Teritorijas uzkopšana un uzturēšana kārtībā (zāles pļaušana, trimerēšana, krūmāju apgriešana un izciršana)
  • Atkritumu savākšana
  • Vienkāršu remontdarbu veikšana (soliņu, tiltiņu dēļu u.c. labošanas darbu veikšana)

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • Vispārējā vidējā izglītība
  • B, BE kategorijas autovadītāja apliecība (priekšrocība tiks dota pretendentiem ar BE kategorijas autovadītāju apliecību)
  • Kvalifikāciju apliecinošs dokuments darbam ar krūmgriezi, motorzāģi
  • Prasmes lietot vienkāršus darba rīkus, kā arī elektroinstrumentus
  • Latviešu valodas zināšanas
  • Atbildība par sava darba rezultātu

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Bruto darba alga no 810,00 EUR līdz 900,00 EUR
  • Pēc pārbaudes laika beigām veselības apdrošināšanas polise

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi “Labiekārtošanas strādnieks” sūtīt līdz 2019.gada 26.jūlijam uz e-pastu marupe@marupe.lv vai pa pastu Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies personīgi 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Mārupes novada dome informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Dalībnieku iesniegtie pieteikumi tiks iznīcināti mēneša laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.