Jaunmārupes stadionā aizvadītas senioru sporta spēles

28.05.2019.
es

Šī gada 26. maijā Jaunmārupes stadionā notika Mārupes novada senioru diena 2019. Senioru sporta svētkos piedalījās komandas no Mārupes novada: Jaunmārupe, Mārupe un apvienotā Skultes/Tīraines komanda, kā arī viesi no Baložiem, Ķekavas un Olaines.

Sportiskā gaisotnē komandas sacentās gan komandu disciplīnās: Boulings, Jautrības stafete, Naglu dzīšana, Ūdens nesējs, gan individuālajās disciplīnās: Šautriņu mešanā, Zābaka mešanā, Siena maisa mešanā, „Atkritumu vācējs”, Basketbola soda metienu mešanā, Lidojošo šķīvīšu mešanā. Kopvērtējumā visveiksmīgākā komanda izrādījās Baloži – 1, otrajā vietā Ķekavas komanda un  trešajā vietā Jaunmārupes seniori.

Sacensību rezultāti (individuāli)

Sacensību rezultāti (komandu)

sports

sports

Paldies Mārupes sporta centra administrācijai par atbalstu svētku organizēšanā un paldies Verai Stumburei par aktīvu palīdzēšanu Senioru sporta dienas organizēšanā. Uz tikšanos nākamajā gadā.

Pasākums tika īstenots Eiropas Sociālā fonda un valsts finansēta projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Mārupes novadā” ((Nr. 9.2.4.2/16/I/032) ietvaros. To finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts. Projekta aktivitāte “Fizisko aktivitāšu popularizēšana iedzīvotājiem vecuma grupā 54+ - veselības diena”.