Kultūra

Popgrupas KARAMELES, LEDENĪTES, BON BON un ŠOKOLĀDE

Popgrupas KARAMELES, LEDENĪTES, BON BON un ŠOKOLĀDE
Popgrupas KARAMELES, LEDENĪTES, BON BON un ŠOKOLĀDE

Popgrupa “Karameles” darbojas no 2012. gada. Sākotnēji grupā dziedāja četras Babītes novadā dzīvojošas meitenes. Pateicoties vecāku iniciatīvai, 2016. gada martā popgrupa “Karameles” paplašinājās, tika uzņemti jaunāki dalībnieki, tādējādi izveidojot bērnu popgrupu “Ledenītes”. Savukārt 2018. gadā izveidojās popgrupa “Bon Bon”, bet 2019. gadā – popgrupa “Šokolāde”.

Popgrupas dibināšanas mērķis bija atbalstīt bērnu radošās intereses un iemācīt ne tikai dziedāšanu mikrofonos un skatuves kultūru, bet arī veidot interesantus un kvalitatīvus priekšnesumus mūsdienīgā stilā, kas bērniem un jauniešiem ir īpaši aktuāli. Tāpēc jau vairāku gadu garumā tiek rīkots Ziemassvētku labdarības koncerts sadarbībā ar SOS Bērnu ciemata asociāciju. Popgrupas dalībnieki aktīvi piedalās Babītes novada rīkotajos kultūras pasākumos, kā arī iestudētas divas koncertizrādes jeb mūzikli – muzikāli interaktīvs koncertuzvedums ar Silvijas Silavas mūziku un dziesmām „Laumiņu dejas” un koncertprogramma ar latviešu tautas dziesmās „Es nopinu vainadziņu”. Šobrīd viens no galvenajiem uzdevumiem ir iekļaut repertuārā un izpildīt vietējo komponistu mūziku, tādējādi to popularizējot Latvijā.

Kopš 2015. gada popgrupas vada Kristīne Paņko, 2020. gada vasarā nosvinēta arī 5 gadu sadarbības jubileja un izdots disks “Saldais ēdiens”.

Kontakti saziņai:

Vokālais pedagogs un ansambļu vadītāja: KRISTĪNE PAŅKO 

Mob. tālrunis: 26162042

E-pasts: kristineaigaozolina@inbox.lv

Mēģinājumi notiek Kultūrizglītības centra telpās, Jūrmalas ielā 14A, Piņķos, Babītes pagastā.

BON BON

“Bon Bon” (foto: Iveta Mazīte)

KARAMELES

“Karameles” (foto: Iveta Mazīte)

LEDENĪTES

“Ledenītes” (foto: Iveta Mazīte)

ŠOKOLĀDE

“Šokolāde” (foto: Iveta Mazīte)

Informācija sadaļā atjaunota 02.08.2021.