Negaidīti kupli apmeklēts pirmais šī gada Brīvdabas kino vakars

10.08.2018.

Vakar sirsnīgā gaisotnē aizvadījām šī gada pirmo Brīvdabas kino vakaru Mārupes Kultūras nama iekšpagalmā. Nebijām gaidījuši tik lielu skatītāju pieplūdumu, un atvainojamies tiem, kam nācās saskarties ar kādām neērtībām. Paldies par sapratni! Nākamajos kino vakaros jau būsim sagatavojušies uzņemt ciemiņus lielākā skaitā. Ir patīkami redzēt tik daudz mārupiešus vienkopus, kopīgi pavadot skaistu vasaras vakaru.

DSC_8673_5.jpg

DSC_8684.jpg

DSC_8708.jpg

DSC_8733.jpg

Paldies arī Eiropas pārstāvniecībai Latvijā, kas kampaņas #EUandME ietvaros piedāvāja iespēju baudīt vakaru, sēžot skaistos, zilos pufos, un Eiropas kultūras mantojuma gada ietvaros noskatīties Eiropas kino īsfilmu.

Ceļot, mācīties, strādāt vai veidot uzņēmumu citā valstī, baudīt tīru vidi, zvanīt uz citām ES valstīm bez papildu maksas un atgūt naudu par preci, kura izrādās nepiemērota. Vai jums tas liekas pazīstami? Tās visas ir Eiropas Savienības piedāvātās iespējas saviem iedzīvotājiem!

Lai vairotu zināšanas par šīm iespējām, Latvijā un citās ES valstīs norisinās kampaņa EUandME vai Eiropas Savienība un es. Tās veidotāji sagatavojuši gan praktisku informāciju, gan interesantus faktus, gan arī slavenu Eiropas režisoru veidotas īsfilmas.

Jau rudenī arī Latvijas jauniešiem būs iespēja piedalīties konkursā par atbalsta iegūšanu filmu, kuras atainos ES ieguldījumu cilvēku dzīvē, veidošanai. Konkursa uzvarētāji varēs veidot savu filmu kopā ar kādu no slaveniem Eiropas režisoriem.

Plašāku informāciju par ES sniegtajām iespējām var atrast internetā, meklējot atslēgas vārdus EU and me. Tā noderēs, ja interesējies par studiju vai prakses iespējām Eiropas Savienībā. Ja esi jauns un radošs, izmanto informāciju par atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai. Ja Tev patīk ceļot, vari uzzināt, kādas ir Tavas tiesības saņemt kompensāciju par transportlīdzekļa kavēšanos. Ja iepērcies internetā, noskaidro, kā rīkoties, ja vēlies atgūt maksu par iegādātu brāķi.

Tiem, kas neredzēja filmu “Nameja gredzens”, apsolām to parādīt vēlreiz Mārupes Kultūras namā. Kad – par to informācija sekos.

Uz tikšanos jau nākamajā ceturtdienā, 16.augustā, turpat tajā pašā laikā.