Mazcenas bibliotēka aicina uz tikšanos ar populāro un tautā iemīļoto gastroenterologu profesoru Anatoliju Danilānu

15.04.2019.

Esiet laipni aicināti uz tikšanos ar populāro un tautā iemīļoto gastroenterologu profesoru Anatoliju Danilānu un rakstnieku Pēteri Strubergu 29. aprīlī plkst.18.00  Mazcenas bibliotēkā, Jaunmārupē, Mazcenu alejā 3/33.  

Tikšanās laikā būs iespēja uzklausīt sev noderīgu informāciju, iepazīstoties ar profesora viedokli par pretsāpju zālēm, baktērijām, uztura bagātinātājiem, diētām un citiem sabiedrībā aktuāliem, uztraucošiem jautājumiem.  Jo īpaši plaši viņš ir pazīstams kā tautā mīlēts veselīga dzīvesveida popularizētājs, kurš, daloties ar savu personīgo pieredzi, vienkāršā un saprotamā valodā stāsta par to, kas nepieciešams, lai cilvēki dzīvotu ilgi, laimīgi un veseli.

danilans

Tikšanos vadīs rakstnieks Pēteris Strubergs – grāmatas "Anatolijs Danilāns. Dakteris ar atvērtu sirdi’’, autors.  Par to, kā radusies ideja šai grāmatai, stāsta Pēteris Strubergs:  “Tikšanās reizēs, kā jau tas autoram ierasts, uzklausīju vairākus lasītāju ierosinājumus. Viens no tiem man likās visai būtisks. Proti, neparasti ražīgais profesors, kuram rūp tautas veselība daudzu gadu garumā, līdzcilvēkiem ir devis daudz vērtīgu padomu. Diemžēl tie ir publicēti izklaidus ― pēc skaita daudzās grāmatās un preses izdevumos, kā arī pārraidīti televīzijā un radio. Līdz ar to ir pienācis laiks sistematizētam izdevumam, kur vienkopus būtu izlasāms pats svarīgākais un vērtīgākais no daktera bagātā zināšanu pūra… Tā varētu būt daktera Danilāna padomu izlase, kur ikviens interesents varētu uzskatāmi un ātri atrast konkrētu, viņam tobrīd nepieciešamo ieteikumu.”

Pēteris Strubergs pazīstams ne tikai kā vairāku grāmatu autors, bet arī kā aizrautīgs ceļotājs un Pasaules latviešu klaidoņu brālības prezidents. Pasākuma laikā būs iespēja ieklausīties arī viņa viedokļos par netradicionālo medicīnu Taizemē, Peru un Tibetā, kā arī ieskatīties šamaņu ārstniecības metodēs. 

Laipni aicināts ikviens interesents!

Savu dalību lūgums pieteikt pa tālruni: 67933422 vai 20221567

Dalība pasākumā bez maksas