Mārupes novadā sestdien aktīvi talkojuši gan iedzīvotāji, gan uzņēmēji

23.aprīlī Mārupes novadā bija jūtama darbīguma dvesma gaisā. Kopā Mārupes novadā oficiāli bija reģistrētas 11 talkošanas vietas un vēl teju tikpat bija iedzīvotāju un uzņēmēju organizētas nereģistrētas sakopšanas vietas. Novadā savākti 30 kubikmetri dažādu atkritumu, sašķeldoti zari, izlīdzināta zeme un veikti citi sakopšanas darbi.

Viena no lielākajām talkas vietām, kas pulcējusi ap 70 talcinieku, bija Mārupes novada Domes sadarbībā ar biedrību “Mārupes uzņēmēji” organizētā Mārupītes krastu sakopšanas talka. Pie lapu, gružu un zaru novākšanas bija ķērušies gan Mārupes iedzīvotāji un uzņēmēji, gan Mārupes novada Domes darbinieki.

DSC_7660

Pēc labi padarīta darba fizioterapijas centra “Medsport” darbinieki talciniekiem novadīja atsildīšanos. Mārupes novada Dome cienāja ar tēju un zupu. Savukārt, biedrība “Mārupes uzņēmēji” cienastam bija sarūpējusi kliņģeri. Iepriecināt ar deju un atbalstīt mārupiešus darbā bija ieradusies arī hip hop deju grupa "Chill Out", kura tieši talkas dienā svinēja savu 5 gadu jubileju.

“Mēs tiešām lepojamies ar Mārupes iedzīvotājiem, kas ne tikai Lielās Talkas dienā, bet arī ikdienā, aktīvi seko līdzi un rūpējas par apkārtējo vidi. Paldies mārupiešiem par darbu Mārupes novada sakopšanā,” pateicas Mārupes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs.

Mārupītes krastu sakopšanas talkas dalībniekus pārsteidza arī biedrības “Mārupes uzņēmēji” sagatavotā loterija, kurā katram talciniekam tika pa pārsteiguma balvai no Mārupes uzņēmējiem.

Biedrības “Mārupes uzņēmēji” jaunās valdes priekšsēdētāja Evita Sondore: “Esmu pateicīga mūsu biedriem par atsaucību un atbalstu, lai pārsteigtu Mārupes talciniekus un piedalītos Mārupītes krastu sakopšanā. Patiess gandarījums arī par sadarbību ar Mārupes novada Domi šī pasākumā organizēšanā un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī nākotnē.”

DSC_7954

Mārupes pašvaldība pateicas biedrībai “Mārupes uzņēmēji” un tās biedriem par atbalstu pasākuma tapšanā un sarūpētajām dāvanām talciniekiem, SIA “Gartens” par nepieciešamās tehnikas nodrošināšanu un SIA GK TRAFFIC par talkas vietas sagatavošanu darbiem.