Karatē kluba „IPPON” karatisti iegūst 1.vietu starptautiskās karatē sacensībās „Rīgas Rudens 2018”

03.12.2018.

17.novembrī Rīgā notika starptautiskās karatē sacensībās „Rīgas rudens 2018”, kurās piedalījās ap 180 sportistiem no Latvijas un Krievijas. Sacensības notika pēc olimpiskajiem WKF (World karate federation) noteikumiem. Karatē klubu „IPPON” sacensībās pārstāvēja 56 sportisti no Dobeles un  Mārupes karatē grupas. Kopumā kluba sportisti izcīnīja 17 zelta, 21 sudraba un 30 bronzas medaļas. Mārupes novadu sacensībās pārstāvēja – 12 sportisti un visi izcīnīja godalgotās vietas, palīdzot sacensību kopvērtējuma karatē klubam „IPPON” 10 klubu konkurencē iegūt 1.vietu!

Pirmās vietas izcīnīja: Mārtiņš Bergmanis, Rūdolfs Klētnieks.

Otrās vietas izcīnīja:  Keita Zviedre, Valters Visockis.

Trešās vietas izcīnīja: Oskars Cerbulis, Matīss Šustko, Keita Enija Sorokina, Adriāns Bērziņš, Jānis Siciliano, Artjoms Haļilovs, Rūta Auzenbaha, Timūrs Saldābols.

Sezonas turpinājumā sportisti piedalīsies Zemgales karatē čempionātā, kas 25.novembrī notiks Ozolniekos, bet decembrī karatē klubā „IPPON” notiks jau ikgadējā „Sporta diena”, kurā sportisti demonstrē savu fizisko sagatavotību un izturību. Janvārī sportistiem paredzēti eksāmeni uz kārtējām jostām.