Ātrāk, augstāk, tālāk!

07.06.2019.

Šī olimpiskā devīze pilnā mērā attiecas uz motokrosu - 5. jūnijā Vilciņu moto centrā sākās sacensības “Mārupes kausa izcīņa MINI- motokrosā 2019”,  kurās mazie motokrosisti gan ļoti ātri brauca, gan augstu un tālu leca.

Karogu sezonas sacensībām pacēla mūsu Eiropas čempions Edvards Bidzāns, un piecu valstu pārstāvji, kopā 92 sportisti, vēroja šo procesu, sapņojot kļūt par uzvarētājiem Jaunmārupes motokrosā.

Septiņu komandu konkurencē un 30 grādu svelmē pirmajā posmā uzvaru izcīnīja CAMK Latgale, otrie ierindojās Mārupes Auto Moto Kluba "Bieriņi" sportisti, bet trešie palika Salacas Kausa komanda.

Liels paldies Mārupes novada domei un LaMSF par iespēju organizēt sacensības. Tiekamies atkal 3.jūlijā.