Atklāta izstāde un noskaidroti fotokonkursa “Es mīlu Mārupi” uzvarētāji

27.12.2018.

16.decembrī Ziemassvētku tirdziņa ietvaros Mārupes Kultūras nama iekšpagalmā atklāta labāko fotogrāfiju izstāde un noskaidroti fotokonkursa “Es mīlu Mārupi” uzvarētāji.

Fotokonkurss “Es mīlu Mārupi” kļuvis jau par tradīciju, kas katru gadu ļauj paskatīties uz Mārupi mūsu novadnieku acīm. Katru gadu rīkojot laureātu izstādi, no sirds varam priecāties par emocijām piepildītiem mirkļiem un mīļām sajūtām, ko pauž iesūtītas mārupiešu fotogrāfijas. Tās ir kā apliecinājums – mēs mīlam savu zemi, savu novadu un Latviju.

Atzīmējot Latvijas Valsts simtgadi, šoreiz konkursa darbu tēma bija patriotisms un nacionālie simboli Mārupē. Un katram tie bija savi – zirgi Mārupes pļavās, tautu meitas, Medema purvs, skaisti dabas skati, vēstures pieskāriens vai Latvijas karogs virs Mārupes namiem. Kopumā šī gada konkursā tika saņemti 57 darbi. Gada nogalē apbalvojumu izvērtēšanas komisija ir izvērtējusi darbus un konkursa laureātus – pirmo trīs vietu ieguvējus. Savukārt 19 labākie darbi tika virzīti sabiedrības balsošanai, lai noteiktu sabiedrības simpātiju balvas ieguvēju.

DSC_4201.JPG

DSC_4170.JPG

Simpātiju balvu saskaņā ar sabiedrības balsojumu ieguvis Jānis Baļčūns ar darbu “Dziļās domās”, balvā saņemot SIA “Sabiedrība Mārupe” sarūpēto dāvanu. Jānis arī komisijas vērtējumā ar darbu “Laipu – laipa”  ieguvis 3.vietu konkursā un ģimenes restorāna “Hercogs” dāvanu karti.

2.vietu konkursā un naudas balvu 100 eiro apmērā par darbu “Mārupe 18.novembrī” ieguvis Aivars Ošiņš.

DSC_4197.JPG

Savukārt godpilno 1.vietu ar darbu “Pašiem sava ziemas pasaka” un naudas balvu 250 eiro apmērā ieguvis Lauris Līvzinieks.

DSC_4191.JPG

Par savu darbu Lauris: “Mārupiešiem ir īpaši paveicies – tepat, rokas stiepiena un skatiena attālumā ir viss, ko vien cilvēka sirds var vēlēties... Gan sakoptas, mūsdienīgas ēkas un gludas, apgaismotas ielas, gan ar mīlestību izloloti apstādījumi un dārzi, kas vienlīdz krāšņi ir kā vasarā, tā ziemā. Un vēl – tie ir Latvijas karogi pie mājām, kas lepni apliecina mārupiešu piederību savai valstij ne tikai kalendārā noteiktajos datumos, bet arī ikdienā!”

Šobrīd 19 labākās fotogrāfijas ir apkopotas un apskatāmas izstādē “Es mīlu Mārupi” Mārupes Kultūras nama iekšpagalmā. Nāc un baudi!

Foto galerija šeit.