Aizvadīts pārgājiens "Gar Neriņas tecējumu"

07.08.2018.

14.jūlijā mārupieši un viesi devās otrajā izzinošajā pārgājienā gar novada mazupītēm – šoreiz iepazīstot Neriņas tecējumu. Tikšanās vieta pasākuma dalībniekiem bija pie novada vecākās ēkas un vietējās nozīmes kultūrvēstures pieminekļa Švarcenieku muižas, gar kuru jau vēsturiski vijas upīte.  Pārgājiena ceļš Jaunmārupē turpinājās gar Neriņas tecējumu -  Jaunmārupes dabas parku un ūdenskrātuvēm “Pavasari” un “Ūdensrozes”, virzoties pāri A5 šosejai uz Skultes ciemu, pa ceļam apskatot zirgu stalli “Lielceri” un slaveno Mārupes novadā dzīvojošo kamieli. Skultes ciemā pārgājiena dalībnieki apstājās pie Zemessardzes 17. pretgaisa aizsardzības bataljona, piemiņas vietas Baltais Krusts, Bumbvedēja IL-28 un Skultes dienas centra, kura āra atpūtas vietā tika ieturēta pusdienu pauze. Pārgājiens noslēdzās Babītes novada teritorijā, viesojoties Beberbeķu dabas parkā un ciematā “Brīvkalni”.
IMG_9288_0.JPG

Paldies visiem dalībniekiem, kā arī gidam Miķelim Jakunovam par kopīgi lieliski pavadīto dienu iepazīstot Neriņas tecējumu Mārupes un Babītes novados.

Pārgājienu sērija gar novada mazupītēm noslēgsies 18.augustā ar pēdējo pārgājienu “Gar Dzilnupes tecējumu”. Pieteikšanās pa e-pastu turisms@marupe.lv, norādot savu vārdu, dalībnieku skaitu un tālruņa numuru vai tālruni 28347211.

Foto no pārgājiena var skatīt galerijā.
IMG_9341.JPG