Aizvadītas volejbola sacensības “Mārupes kauss 2017”

13.11.2017.

Šī gada 5.novembrī Tīraines sporta kompleksā norisinājās "Mārupes kauss 2017" volejbolā U13 vecuma zēniem. Turnīrā piedalījās deviņas komandas no Rīgas, Cēsīm, Siguldas un Mārupes. Aizraujošās cīņās pirmo vietu turnīrā izcīnīja Cēsis PSS/Siguldas VĢ 1 komanda aiz sevis atstājot Mārupes 1 komandu. Trešo vietu izcīnīja Rīgas volejbola skolas otrā komanda.

DSC_0041.JPG

DSC_0096.JPG

Nedēļu vēlāk 11.novembrī Tīraines sporta kompleksā norisinājās volejbola sacensības "Mārupes kauss 2017" gadu jaunākiem zēniem, U12 vecuma grupā. Turnīrā piedalījās astoņas komandas no Rīgas, Cēsīm, Siguldas un Mārupes. Pirmo vietu turnīrā izcīnīja Cēsis PSS/Siguldas 1 komanda, otro vietu izcīnīja Rīgas volejbola skolas 2 komanda un trešo vietu izcīnīja jaunie volejbolisti no I. Minusas VS.

Paldies treneriem par jauno volejbolistu sagatavošanu, paldies vecākiem par atbalstu un paldies Mārupes Sporta centra vadībai un darbiniekiem par sekmīgu turnīra norisi.