Tūrisms

Brošūras


buklets_vaks.png

Mārupes novada buklets 

Mārupes novada bukletā atradīsi atbildes uz jautājumiem, kādēļ esam draudzīgs, ģimenisks, dzīvespriecīgs, izaugsmes pilns novads. Informatīvajā izdevumā apkopoti būtiskākie fakti par jaunākajiem infrastruktūras objektiem, pasākumiem, izglītību, uzņēmējdarbību...

Lejuplādēt failu


turisma_karte_cover_0.png 

Mārupes novada Tūrisma karte 

Mārupes novada Tūrisma kartē atradīsi tieši mūsu novada nozīmīgākos apskates objektus, naktsmītnes, aktīvās atpūtas objektus un citas nozīmīgas vietas, kas priecē un gaida gan novada viesus, gan pašus novadniekus.

Lejuplādēt failu


Radīts Mārupes novadā

 

Radīts Mārupes novadā 

Bukleta “Radīts Mārupes novadā” mērķis ir piedāvāt iespēju iedzīvotājiem, uzņēmējiem un visiem vienuviet atrast informāciju par Mārupes novadā pieejamo amatnieku, mājražotāju un mākslinieku piedāvājumu. Šeit apkopoti meistari, pateicoties kuru prasmēm novadā top unikālas un skaistas lietas. 

Lejuplādēt failu


V%C4%81ks_velomarsrutu_celvedis_2018_0.png

Mārupes, Ķekavas un Salaspils novadu velomaršrutu ceļvedis 

Trīs Pierīgas novadu – Mārupes, Ķekavas un Salaspils velomaršrutu grāmatiņa tapusi ar kopīgu mērķi aicināt iedzīvotājus un viesus brīvā laikā pārvietoties ar velosipēdu, veicinot aktīvu dzīvesveidu, kas apvienots ar apkārtnes izziņu. Grāmatiņā iekļauti 8 novadu iekšējie velomaršruti un 3 starpnovadu velomaršruti, kuri ļauj apskatīt vairāk kā 60 interesantus tūrisma objektus. Atzīmētas arī maršrutu ceļā esošās ēdināšanas iestādes, kurās iesakām ieturēt maltīti. Visu maršrutu grūtības pakāpe ir viegla vai vidēja un to lielākā daļa piemērota iesācējiem.
Esiet laipni gaidīti Mārupes, Ķekavas un Salaspils novados!

Lejuplādēt failu


Mārupes novada dabas vērtību velomaršruts

 

Mārupes novada dabas vērtību velomaršruts 

Mārupes novada dabas vērtību velo maršruts tapis projekta „Vietējo dabas vērtību apzināšanas pasākumi Mārupes novadā” ietvaros. Projektu finansē Latvijas vides aizsardzības fonds un Mārupes novada Dome. Projekta ietvaros apzinātās dabas vērtības – dižkoki un mazupītes iekļautas izstrādātajā velomaršrutā un izceltas ar izglītojošiem informācijas stendiem. Dabas vērtību velo maršruta garums ir 32,64km, no tā 15,8km ir smilšu segums un 17,24km ir asfalta segums. Maršruta ceļā ir apskatāmas 8 dabas vērtības: 3 mazupītes – Mārupīte, Neriņa un Dzilnupe, 5 dižkoki – 4 dižozoli pie Mārupes vidusskolas un viens dižbērs Bebru ielā pie mājas “Zālīši” – Zālīšu dižbērzs.

Lejuplādēt failu