Sports

Panākumi ūdensslēpošanā

08.11.2017.

Mārupes novada sportiste Megija Elizabete Ruņģe 17.septembrī startējot Ungārijas ūdensslēpošanas sacensībās Canal Cup, uzstādījusi šīs sezonas labāko rezultātu – 2 bojas ar 12m falles garumu. Ar šo rezultātu Megija izcīnīja 1. vietu un Eiropas reitinga sarakstā ierindojās 15. vietā U17 meiteņu grupā.

Savukārt, 2017. gada 8. jūlija Lietuvā, Viļņā norisinājās sacensības Vilnius Open 2017, kur mārupiete Megija Elizabete Ruņģe (grupā U17) startēja slēpošanas slaloma disciplīnā. Megijas sacensību rezultāts bija 3,5 bojas ar 13m falles garumu. Ar šo rezultātu viņa ieguva 2. vietu.

30. jūlijā Megija piedalījās Ungārijas sacensībās Budapest Slalom Cup 2017, kurās nedaudz pietrūka, lai atkārtotu līdz tam labāko sacensību rezultātu – 3 bojas ar 13m falles garumu.

19. augustā Priedainē tika rīkotas sacensības O’brien Jūrmalas kauss. Megija šajās sacensībās uzstādija rezultātu 4 bojas ar 13m falles garumu un ieguva 1. vietu.

26. augustā norisinājas Latvijas čempionāts Preiļu ūdensslēpošanas klubā Bašķi. Šajās sacensībās Megija uzstādīja ļoti labu rezultātu – 5 bojas ar 13m falles garumu- un kļuva par Latvijas čempioni savā vecuma grupā.

Sportiste izsaka pateicību Mārupes novada domei par sniegto finansiālo atbalstu.