Sludinājumi

Mārupes novada pirmsskolas izglītības iestāde “Zeltrīti” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU

03.01.2019.
Darbs

Mārupes novada pirmsskolas izglītības iestāde “Zeltrīti” aicina darbā no 2019.gada janvāra:

SKOLOTĀJA PALĪGU (2 vakances, uz pilnu slodzi - 40 h nedēļā, uz noteiktu laiku)

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vidējā izglītība, priekšroka pretendentiem ar augstāko izglītību, studējošiem vai ar apliecību (sertifikātu) par auklīšu kursu beigšanu, darba pieredze pirmsskolā arī tiek uzskatīta par priekšrocību,
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī,
  • labas komunikācijas spējas un prasme strādāt komandā,
  • augsta atbildības sajūta.

Galvenie darba pienākumi:

  • atbalsts PI skolotājam pedagoģiskajā un audzināšanas procesā - nodarbību sagatavošanā, vadīšanā, bērnu pieskatīšanā, audzināšanā un mācīšanā visas darba dienas garumā, mazāk uzkopšanas darbi (ir apkopējas un ēdināšanas firma);

Piedāvājam:

  • darbu mūsdienīgā iestādē un pašvaldībā, kura atbalsta izglītību;
  • stabilu ikmēneša atalgojumu - par pilnu darba slodzi 600.00 EUR pirms nodokļu nomaksas,
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika u.tml..

Satiksme no Rīgas – 25.autobuss, 5435.mikroautobuss.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz zeltriti@marupe.lv. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc CV izvērtēšanas tiks aicināti uz darba interviju. Tālruņi: 67606200, 26532869, 67606210, 27843904.