Deputāti

Mārtiņš Bojārs

Mārtiņš Bojārs

Ievēlēts: no partijas “Zaļo un Zemnieku savienība”
Dzimis: 1954.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Mārupes novada Domes priekšsēdētājs
Finanšu komitejas priekšsēdētājs

Tālrunis: 67149867
E-pasts: martins.bojars@marupe.lv

Līga Kadiģe

Līga Kadiģe

 Ievēlēta: no partijas “Latvijas Reģionu Apvienība”
Dzimusi: 1955.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Mārupes novada Domes priekšsēdētāja vietniece, Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja

Tālrunis: 67149866
E-pasts: liga.kadige@marupe.lv 

Pēteris Pikše

Pēteris Pikše

Ievēlēts: no partijas “Zaļo un Zemnieku savienība”
Dzimis: 1951.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Attīstības un vides jautājumu komitejas priekšsēdētājs
Darbojas Finanšu komitejā

E-pasts: peteris.pikse@marupe.lv 

 

Jānis Lībietis

Jānis Lībietis

Ievēlēts: no partijas “Zaļo un Zemnieku savienība”
Dzimis: 1958.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Garkalnes novads

Darbojas Finanšu komitejā, Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā un Attīstības un vides jautājumu komitejā

E-pasts: janis.libietis@marupe.lv 

Gatis Vācietis

Gatis Vācietis

Ievēlēts: no partijas “Zaļo un Zemnieku savienība”
Dzimis: 1975.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Darbojas Finanšu komitejā un Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā

E-pasts: gatis.vacietis@marupe.lv

Anita Vintere

Anita Vintere

Ievēlēta: no partijas “Zaļo un Zemnieku savienība”
Dzimusi: 1968.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Babītes novads

Darbojas Finanšu komitejā un Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā

E-pasts: anita.vintere@marupe.lv

 

Sigita Sakoviča

Sigita Sakoviča

Ievēlēta: no partijas “Zaļo un Zemnieku savienība”
Dzimusi: 1976.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Ķekavas novads

Darbojas Finanšu komitejā un Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā

E-pasts: sigita.sakovica@marupe.lv

Dace Štrodaha

Dace Štrodaha

Ievēlēta: no partijas “Zaļo un Zemnieku savienība”
Dzimusi: 1962.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Ķekavas novads

Darbojas Finanšu komitejā, Attīstības un vides jautājumu komitejā un Administratīvajā komisijā

E-pasts: dace.strodaha@marupe.lv

Jānis Lagzdkalns

Jānis Lagzdkalns

Ievēlēts: no partijas “Latvijas Reģionu apvienība”
Dzimis: 1958.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Darbojas Finanšu komitejā un Attīstības un vides jautājumu komitejā

E-pasts: janis.lagzdkalns@marupe.lv  

 

Ira Dūduma

Ira Dūduma

Ievēlēta: no partijas “Latvijas Reģionu apvienība”
Dzimusi: 1963.gadā
Izglītība: vidējā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Darbojas Finanšu komitejā, Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā un Administratīvajā komisijā

E-pasts: ira.duduma@marupe.lv

Guntis Ruskis

Guntis Ruskis

Ievēlēts: no partijas “Latvijas Reģionu apvienība”
Dzimis: 1974.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Darbojas Finanšu komitejā un Attīstības un vides jautājumu komitejā

E-pasts: guntis.ruskis@marupe.lv

Andrejs Kirillovs

Andrejs Kirillovs

Ievēlēts: no sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa”
Dzimis: 1968.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Administratīvās komisijas priekšsēdētājs

Darbojas Finanšu komitejā un Attīstības un vides jautājumu komitejā

E-pasts: andrejs.kirillovs@marupe.lv

 

Nadīna Millere

Nadīna Millere

Ievēlēta: no sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa”
Dzimusi: 1977.g.
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Darbojas Finanšu komitejā un Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā

E-pasts: nadina.millere@marupe.lv

Andris Puide

Andris Puide

Ievēlēts: no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK”
Dzimis: 1976.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Darbojas Finanšu komitejā, Attīstības un vides jautājumu komitejā un Administratīvajā komisijā

E-pasts: andris.puide@marupe.lv

Raivis Zeltīts

Raivis Zeltīts

Ievēlēts: no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK”
Dzimis: 1992.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Rīga

Darbojas Finanšu komitejā un Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā

E-pasts: raivis.zeltits@marupe.lv

 

Edgars Jansons

Edgars Jansons

Ievēlēts: no partijas “PROGRESĪVIE”
Dzimis: 1971.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Mārupes novads

Darbojas Finanšu komitejā

E-pasts: edgars.jansons@marupe.lv

Normunds Orleāns

Normunds Orleāns

Ievēlēts: no partijas “Vienotība”
Dzimis: 1964.gadā
Izglītība: augstākā
Dzīvesvieta: Rīga

Darbojas Finanšu komitejā un Attīstības un vides jautājumu komitejā

E-pasts: normunds.orleans@marupe.lv