2018.gada VEF basketbola āra grozu kampaņas sadarbībā ar "Rietumu Bankas labdarības fondu #VEFGROZS uzvarētāju groza atklāšana Jaunmārupes stadionā

Jaunmārupes stadions

2018.gada VEF basketbola āra grozu kampaņas sadarbībā ar "Rietumu Bankas labdarības fondu #VEFGROZS uzvarētāju groza atklāšana Jaunmārupes stadionā.

"Esam priecīgi, ka jau otro gadu pēc kārtas mēs varam rīkot šādu labdarības projektu kopā ar "Rietumu Bankas labdarības fondu"," pēc konkursa noslēguma sacīja "VEF Rīga" valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups, turpinot: "Iespēja sportot, kas mūsu gadījumā tiek veicināta ar jauniem āra basketbola groziem, ir viens no pamatnoteikumiem tam, lai dominētu aktīvs un veselīgs dzīvesveids. Priecēja, ka #vefgrozs konkursa laikā tapa radoši pieteikumi no dažādām Latvijas pusēm, apliecinot to, ka basketbols ir mūsu spēle."

"Mēs ticam, ka atjaunota sporta infrastruktūra veicinās bērnu interesi un vēlēšanos iemēģināt savas spējas vai trenēt jau esošās. Sports ir neatņemama un ļoti vajadzīga bērnu ikdienas sastāvdaļa, kas gādās, lai mūsu jaunākā paaudze aug vesela un aktīva. Priecājamies, ka varam palīdzēt un kopā ar "VEF Rīga" šogad varam iepriecināt vairāku skolu bērnus un apkārtnē dzīvojošos aktīvos cilvēkus, uzstādot jaunus basketbola grozus, " dalās Inga Šīna, "Rietumu Bankas labdarības fonda" valdes priekšsēdētāja.

Kampaņas galvenais "vaininieks" ir Jaunmārupes pamatskolas skolēns Roberts Aseriņš, kurs ar savām aktivitātēm sociālajos portālos ieguva visvairāk atbalstītājus un ieguva VEF GROZU Jaunmārupes pamatskolai.

Mani sauc Roberts Aseriņš un man ir 14 gadi. Es mācos Jaunmārupes pamatskolas 8.klasē. Ar basketbolu nodarbojos jau no pirmās klases un varu teikt, ka basketbols ir visa mana dzīve!2016.gadā man atklāja ļoti nopietnu slimību, kam sekoja pusotru gadu ilga ārstēšana. Visa ārstēšanas kursa laikā ne mirkli neesmu domājis padoties, jo mani draugi un skolotāji ir kopā ar mani ik brīdi šajā grūtajā cīņā! Visi šie cilvēki lūdza Dievu par mani, domāja par mani labas domas un rūpējās par mani. Es ticu, ka būšu vesels!!!
Šodien es esmu laimīgs, ka varu atkal mest grozā bumbu un iet uz skolu kā visi mani draugi. Ārsti tam neticēja, kad stāstīju!!!
VEFgrozsZinu, ka daudziem manā skolā interesē basketbols un, ja pateicoties manai vēstulei
#vefgrozs kampaņas ietvaros, es vinnēšu savai skolai basketbola grozu, būšu priecīgs, ka varu visu to labo, ko šie cilvēki darījuši un dara manā labā atdarīt ar ko labu, noderīgu un paliekošu. Instagram - sameklēt: robis_aserins_dou un laikot šo bildi.
Tāpēc es lūdzu visus man palīdzēt šajā lietā “laikojot” manu bildi instagram vietnē! Laika nav daudz... – tikai līdz 9.maijam!
Paldies jums!!!

 

roberts%20akcija.jpg