Kultūra

Aicina uz bezmaksas lekcijām un apmācībām jaunajiem vecākiem MAMMU PITSTOPĀ

08.03.2019.

Laika posmā no 28.marta līdz 27.jūnijam MAMMU PITSTOPĀ, Lielā ielā 19-3A,  norisināsies trīs bezmaksas lekciju cikli vecākiem gaidībās un pēc bērniņa piedzimšanas. Katrā ciklā būs piecas lekcijas, kas aptvers visus aktuālākos jautājumus saistībā ar bērniņa gaidību laiku, kā arī pēcdzemdību periodu, tai skaitā vecāku emocionālo labsajūtu un daudz praktisku jautājumu par zīdīšanu, jaundzimušā aprūpi, sievietes ķermeni pēc dzemdībām u.c. Topošie un jaunie vecāki varēs saņemt bezmaksas apmācības, iepazīties ar Mārupē pieejamām ne-medicīniskām atbalsta personām – zīdīšanas konsultantiem, dūlām, PEP mammām, kas aktīvi darbojas Mārupes novadā, kā arī nodibināt savstarpējus kontaktus vecāku pieredzes apmaiņai.

Sīkāku informāciju par lekcijām var iegūt www.mammupitstops.lv

Papildu info, sūtot e-pastu: ramona@mammupitstops.lv.

Viena lekciju cikla auditorijas lielums ir 7 pāri jeb 14 cilvēki. Dalībnieki lekcijām tiks reģistrēti pieteikumu saņemšanas secībā.

Pieteikšanās lekcijām sāksies 2019. gada 12. martā plkst. 12.00, aizpildot elektronisko reģistrācijas formu www.mammupitstops.lv. Vecākiem, kas paliks “ārpus rindas” tiks piedāvātas citas iespējas. Lekcijas tiek līdzfinansētas Mārupes novada domes projektu konkursa “Mārupe - mūsu mājas 2019” ietvaros.

f

Foto: Kristīne Zavele