Sports

Mārupes basketbolistiem sudraba medaļas LJBL finālturnīrā

23.04.2019.

No 19. līdz 21. aprīlim Mārupes sporta kompleksā notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrs puišiem U13 vecuma grupā (2006.dz.g.). Otro gadu pēc kārtas otro vietu šajā grupā izcīnīja Matīsa Vārnas trenētā Mārupes sporta centra komanda.

Mārupē bija pulcējušās astoņas labākās šīs sezonas komandas, kuras vispirms aizvadīja turnīru divās apakšgrupās, bet pēc tam sacentās izslēgšanas cīņās.

Mājinieki mārupieši pirmajā posmā guva trīs pārliecinošas uzvaras – 66:33 pār BJBS “Rīga”/”Rīdzene” komandu, 65:34 pār Igora Miglinieka sporta skolas komandu no Salaspils un 66:26 pār Valmieras basketbolistiem. Pusfinālā ar 41:30 tika pārspēti Alfrēda Kraukļa VEF skolas audzēkņi no Rīgas un tikai finālā laukuma saimniekiem nācās piedzīvot zaudējumu – 43:47 pret BJBS “Rīga”/DSN komandu.

Finālturnīra talantu piecnieka tika iekļauti divi mārupieši – Kārlis Eberliņš un Toms Ailis.

h

IMSS/Salaspils jaunie basketbolisti noslēgumā ierindojās septītajā vietā. Apakšgrupā viņi zaudēja arī vienaudžiem no Valmieras (31:44), bet uzvarēja BJBS “Rīga”/”Rīdzene” komandu 54:51 un grupā ieņēma trešo vietu. Pusfinālā par 5.-8.vietu salaspilieši smagi zaudēja talseniekiem 36:69, bet svētdien mačā par septīto vietu vēlreiz apspēlēja “Rīga”/”Rīdzene” vienību 53:50.

Igora Miglinieka sporta skola būs pārstāvēta arī U15 vecuma grupas finālturnīrā, kas no 26.līdz 28.aprīlim risināsies Valmierā.

Avots: Apriņķis.lv