Novada ziņas

  • AS “Rīgas Dinamo” paraksta sadarbības līgumu ar biedrību “Mārupes hokeja savienība”

    13.09.2017

2017.gada 8. septembrī AS “Rīgas Dinamo” parakstījusi sadarbības līgumu ar biedrību ”Mārupes hokeja savienība” par kopīgas hokeja sistēmas un integrētas sadarbības izveidi jauno talantu audzināšanā ar mērķi kļūt  tiem par lietderīgiem hokejistiem gan Rīgas Dinamo, gan Latvijas izlasēm, informē portāls dinamoriga.lv.

Juris Savickis: “Esam lēmuši par sadarbību  ar Mārupes hokeja savienību, jo  šajā klubā ir  gan pie mums hokejista gaitas uzsākuši bērni,  gan arī ir pie  mums strādājoši un savā profesionālajā attīstībā auguši treneri. Mārupes hokeja savienībai tas ir liels  uzticības kredīts, bet mēs esam pārliecinājušies, ka MHS uzsāktais darbs jauno hokejistu audzināšanā ir pareizs un sola labus rezultātus nākotnē. Mēs ceram, ka Rīgas Dinamo jau tuvākajā laikā no Mārupes hokeja savienības saņems  jaunus un perspektīvus talantus.”

“AS Rīgas Dinamo hokejisti un kluba vadība šā gada 29. janvārī piedalījās Mārupes hokeja halles atklāšanā un Biedrības “Mārupes hokeja savienība”  jauniešu hokeja kluba dibināšanā ar lielu interesi vēroja gan notikumus laukumā, gan skatītāju ovācijas, gan arī  jauno hokejistu sniegumu un bērnu pirmos soļus uz jaunā Mārupes ledus.  Par pasākumu un hokeja dzīvi Mārupē tika izrādīta ievērojama interese un tas Latvijas hokejam bija nozīmīgs un iespaidīgs pasākums. AS Rīgas Dinamo vadība seko Mārupes hokeja kluba attīstībai  un ,redzot pozitīvas tendences, kā arī iepazīstoties ar MHS hokeja nākotnes plāniem, nolēma parakstīt sadarbības līgumu  līdz 2021.gada 31.maijam. “, informē kluba padomes priekšsēdētāja padomnieks Normunds Sējējs.

Šādas sadarbības uzsākšanu noteica arī apstāklis, ka Rīgas Dinamo 2003.gadā dzimušie bērni pabeidzot savas hokejista gaitas Rīgas Dinamo sistēmā, kā savu nākamo klubu izvēlējās tieši Mārupi.

Mārupes hokeja savienība ar savu mērķtiecīgo darbību hokeja attīstības virzienā apliecināja, ka arī no nulles nelielā laika periodā var izveidot hokeja sistēmu, kurai uzticas vecāki, bērni, sponsori, Mārupes novada dome, Pierīgas izglītības, kultūras  un sporta pārvalde, un arī AS Rīgas Dinamo”, turpina Normunds Sējējs.

Līgums ietver galvenos sadarbības virzienus, kuros, ievērtējot AS Rīgas Dinamo vadošā kluba lomu Latvijas hokeja attīstībā, biedrība “Mārupes hokeja savienība” tiks nodrošināta ar Rīgas Dinamo treniņu metodiku visām vecuma grupām no U 8 līdz U 18, kā arī treniņu procesā tiks piesaistīti treneri, kuriem ir atbilstoša kvalifikācija un Latvijas hokeja attīstības perspektīvs redzējums. Mārupes labākajiem jaunajiem hokejistiem tiks nodrošināta dalība prestiža turnīros ārzemēs, kuros regulāri līdz šim piedalījās Rīgas Dinamo jaunieši. Labākajiem  Mārupes labākajiem audzēkņiem tiks dota iespēja izmēģināt spēkus gan HK Rīga, dalībai Jaunatnes hokeja līgā, gan Rīgas Dinamo komandā.

AS Rīgas Dinamo veiks arī biedrības Mārupes hokeja savienība interešu pārstāvēšanu  hokeja institūcijās un organizācijās, kurās būs nepieciešams juridisks atbalsts spēlētāju pāreju jautājumos un līgumu atlīdzības jautājumos.

AS Dinamo Rīga un Mārupes hokeja savienības sadarbība veicinās gan Latvijas, gan arī Mārupes hokeja attīstību ilgtermiņā un nodrošinās mūsu valsts jauno hokejistu izaugsmi, kuri būs noderīgi ne tikai Latvijas hokeja valstsvienībām, bet arī hokeja pasaulei.

Notikumu kalendārs

septembris 2017
P O T C P S Sv
« Aug   Okt »
 1 23
45 678 9 10
11 1213 1415 1617
18 1920 21 22 23 24
25 2627 2829 30